[email protected]
0 850 308 7363
Gönderi Takip
AÇILAN DÜNYAYA KAPINIZ e-send it

NEDEN BİZ?

GLOBAL ERİŞİM
Dünyanın her yerine bağlıyız. Bu nedenle paketinizin varış yeri neresi olursa olsun bizi tercih edebilirsiniz. Güvenilir ve kolay ulaşılır geniş hizmet ağı ile yerinde ve zamanında çözümler üretiriz. 7/24 uluslararası dolaşım sistemi ile kargolarınızın güvenli bir şekilde teslim edilmesi sürecini sizin için yönetiriz. Müşteri memnuniyeti esasına dayalı, gönderilerinizi istenilen zamanda adresinizden teslim alır; güvenle ve hızla teslimat noktasına ulaştırırız.

GÜVENİLİR HİZMET

Tüm kıtalara en ekonomik çözümleri sunarak teslimat sürecimizin tüm aşamalarında kargo güvenliğini sağlıyoruz. Ürünlerinizin en hızlı ve en güvenilir şekilde alıcılarına ulaştırmak için alternatif hizmetler sunuyoruz.

HIZLI KARGO

Dünya'nın herhangi bir lokasyonuna kapıdan kapıya en ekonomik ve en hızlı kargolarınızı gönderme seçenekleri.

B2B & B2C

Dünya’da 200’ün üzerinde ülkeye etsy,amazon,walmart,ebay gibi platformlardaki mağazalarınızdan yapmış olduğunuz satış sonrası gönderilerinizi ve B2B gönderilerinizi kolaylıkla gönderebilir ve paketinizin tüm süreçlerini takip edebilirsiniz.

ESNEK ÇÖZÜMLER

İster acil bir teslimatınız, isterse zamana duyarlı olmayan bir gönderiniz olsun ,her koşulda çözümlerimiz ile yanınızdayız.

BİZİMLE GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞMAK İSTER MİSİNİZ ?

Size en iyi deneyimi sunabilmemiz için gelişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Formu Doldurunuz